0229.500HXP
DigiKey raktári szám
F2466-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0229.500HXP
Leírás
FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
Részletes leírás
500 mA 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 2AG, 5mm x 15mm
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A AC, 10kA DC
Joule-integrál (I²t)
1.16
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,177" átmérő x 0,570" H. (4,50mm x 14,48mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
0.6935 Ohms