0225008.VXUP
DigiKey raktári szám
0225008.VXUP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0225008.VXUP
Leírás
FUSE GLASS 8A 125VAC 2AG
Részletes leírás
8 A 125 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 2AG, 5mm x 15mm
Megszakítóképesség / névleges feszültség
500A
Joule-integrál (I²t)
56.0
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,177" átmérő x 0,570" H. (4,50mm x 14,48mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0107 Ohms
Névleges AC feszültség
125 V