0225002.HXP
DigiKey raktári szám
F2453-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0225002.HXP
Leírás
FUSE GLASS 2A 250VAC 125VDC 2AG
Részletes leírás
2 A 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 2AG, 5mm x 15mm
Kategória
Névleges DC feszültség
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A AC, 10kA DC
Joule-integrál (I²t)
1.5
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,177" átmérő x 0,570" H. (4,50mm x 14,48mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
0.0497 Ohms