0225.750HXP
DigiKey raktári szám
F2451-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0225.750HXP
Leírás
FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
750 mA 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 2AG, 5mm x 15mm
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A AC, 10kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
1.05
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,177" átmérő x 0,570" H. (4,50mm x 14,48mm)
Névleges AC feszültség
250 V
DC hidegellenállás
0.152 Ohms