021812.5MXP
DigiKey raktári szám
F4645-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
021812.5MXP
Leírás
FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
63A
Joule-integrál (I²t)
889.0
Tanúsítvány
PSE, UL
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0034 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V