0217.080HXP nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
SCHURTER Inc.
Raktáron: 1 929
Adatlap
Direct
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 50
Adatlap
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Similar
Raktáron: 75
80 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0217.080HXP
DigiKey raktári szám
F2381-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0217.080HXP
Leírás
FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Válaszidő
Gyors
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
8.3E-4
Tanúsítvány
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
7.89 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V