021612.5MXP
DigiKey raktári szám
F4627-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
021612.5MXP
Leírás
FUSE CERAMIC 12.5A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12.5 A 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Joule-integrál (I²t)
235.0
Tanúsítvány
CE, CSA, PSE, TUV, UR
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0057 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V