0216.200MXP
DigiKey raktári szám
F6047-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0216.200MXP
Leírás
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 mA 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Válaszidő
Gyors
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1,5kA
Tanúsítvány
CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
3.35 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V