02153.15MXP
DigiKey raktári szám
F1703-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
02153.15MXP
Leírás
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.15 A 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1,5kA
Joule-integrál (I²t)
43.255
Tanúsítvány
CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0283 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V