0215.250MXP
DigiKey raktári szám
F3595-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0215.250MXP
Leírás
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250 mA 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1,5kA
Joule-integrál (I²t)
0.545
Tanúsítvány
CE, SEMKO, UL, VDE
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
1.24 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V