0157.250DR
DigiKey raktári szám
F2959TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2959CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2959DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0157.250DR
Leírás
FUSE BRD MT 250MA 125VAC/VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250 mA 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Tartó szükséges, felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk szorítóval
EDA / CAD modellek
0157.250DR modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Tanúsítvány
cULus
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,256" H. x 0,146" Sz. x 0,154" M. (6,50mm x 3,70mm x 3,90mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
1.0496 Ohms