DCNLB200NB48-01
DigiKey raktári szám
5346-DCNLB200NB48-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCNLB200NB48-01
Leírás
CVP RELAY
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor SPST-NC (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt) (amerikai jelölés: 1 Form B) 200 A 48VDC Tekercs lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DCNLB200NB48-01 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
60VDC - max.
Gyártó
Littelfuse/Commercial Vehicle Products
Végződtetés módja
tőcsavar
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
30VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Kikapcsolási feszültség
4VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bekapcsolási idő
30 ms
Tekercs feszültsége
48VDC
Kikapcsolási idő
30 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NC (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben zárt) (amerikai jelölés: 1 Form B)
Tekercs teljesítményfelvétele
12W
Névleges áram
200 A