0FHA0030XP
DigiKey raktári szám
0FHA0030XP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0FHA0030XP
Leírás
FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
biztosíték tartó 30 A 32V 1 Áramkör penge Lengő (soros)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0FHA0030XP modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
30 A
Gyrt.
Kapcsolódó alkatrészek
ATC, ATO
Sorozat
Biztosíték típusa
penge
Csomagolás
Ömlesztve
Biztosítéktartó típusa
tartó
Alkatrész státusza
Aktív
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Feszültség
Biztosíték mérete
0,75" H. x 0,2" Sz. (19,1mm x 5,1mm)