LTST-C190KDKT-10A
DigiKey raktári szám
160-LTST-C190KDKT-10ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
160-LTST-C190KDKT-10ACT-ND - Vágott szalag (CT)
160-LTST-C190KDKT-10ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTST-C190KDKT-10A
Leírás
LED RED CLEAR 0603 SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 638nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTST-C190KDKT-10A modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
10mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
130°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
650nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,90mm
Lencse mérete
1,60mm x 0,80mm