LTPL-C034UVH430
DigiKey raktári szám
160-2206-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
160-2206-1-ND - Vágott szalag (CT)
160-2206-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTPL-C034UVH430
Leírás
EMITTER UV 430NM 700MA SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ultraibolya (UV) Adó 430nm 3,4V 700mA 130° 1414 (3535 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,4V
Gyártó
Lite-On Inc.
Fényszög
130°
Sorozat
Irány
Felső nézet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ultraibolya (UV)
Tokozás
1414 (3535 metrikus)
Max. nyitóirányú DC áram (If)
700mA