Ehhez nincs kép: FNG.0B.307.CLAD56
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FNG.0B.307.CLAD56
DigiKey raktári szám
FNG.0B.307.CLAD56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FNG.0B.307.CLAD56
Leírás
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FNG.0B.307.CLAD56 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, rögzítőzsinór
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
7
Névleges áram (Amper)
2,5A
Csatlakozó mérete (betét)
307
Kábelátmérő
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C