Ehhez nincs kép: FNG.0B.307.CLAD52Z
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FNG.0B.307.CLAD52Z
DigiKey raktári szám
FNG.0B.307.CLAD52Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FNG.0B.307.CLAD52Z
Leírás
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, rögzítőzsinór
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
7
Névleges áram (Amper)
2,5A
Csatlakozó mérete (betét)
307
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C