FGG.2B.316.CLAD52
DigiKey raktári szám
FGG.2B.316.CLAD52-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.2B.316.CLAD52
Leírás
CONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FGG.2B.316.CLAD52 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
16
Névleges áram (Amper)
6A
Csatlakozó mérete (betét)
316
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C