FGG.1B.308.CLAD62Z
DigiKey raktári szám
1124-1386-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.1B.308.CLAD62Z
Leírás
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FGG.1B.308.CLAD62Z modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
8
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó mérete (betét)
308
Kábelátmérő
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C