Ehhez nincs kép: FGG.0B.305.CLAD22
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FGG.0B.305.CLAD22
DigiKey raktári szám
1124-FGG.0B.305.CLAD22-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.305.CLAD22
Leírás
CIRCULAR CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Króm
Pozíciók száma
5
Árnyékolás
Csatlakozó mérete (betét)
305
Névleges áram (Amper)
6,5A
Kábelátmérő
0,055" ~ 0,087" (1,40mm ~ 2,20mm)
Végződtetés
Forrcsúcs
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C