Ehhez nincs kép: FGG.0B.303.CYCD52Z
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FGG.0B.303.CYCD52Z
DigiKey raktári szám
FGG.0B.303.CYCD52Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.303.CYCD52Z
Leírás
CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
EDA / CAD modellek
FGG.0B.303.CYCD52Z modellek
Pozíciók száma
3
Névleges áram (Amper)
8A
Csatlakozó mérete (betét)
303
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C