FGG.0B.303.CLAD56Z
DigiKey raktári szám
FGG.0B.303.CLAD56Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.303.CLAD56Z
Leírás
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
3
Névleges áram (Amper)
8A
Csatlakozó mérete (betét)
303
Kábelátmérő
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C