FGG.0B.302.CYCD56
DigiKey raktári szám
FGG.0B.302.CYCD56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.302.CYCD56
Leírás
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
EDA / CAD modellek
FGG.0B.302.CYCD56 modellek
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
302
Kábelátmérő
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C