FGG.0B.302.CLAD56Z
DigiKey raktári szám
FGG.0B.302.CLAD56Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.302.CLAD56Z
Leírás
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
302
Kábelátmérő
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C