FFA.2S.302.CLAC52
FFA.2S.302.CLAC52
DigiKey raktári szám
FFA.2S.302.CLAC52-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFA.2S.302.CLAC52
Leírás
CONN CIRC PLUG 2P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, aljzatok és tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFA.2S.302.CLAC52 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Króm
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Pozíciók száma
2
Árnyékolás
Csatlakozó mérete (betét)
302
Névleges áram (Amper)
20A
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Végződtetés
Forrcsúcs
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C