HOYS 500-S/SP33-1106
DigiKey raktári szám
398-HOYS500-S/SP33-1106-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HOYS 500-S/SP33-1106
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 500A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 500A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul, egyutas
Kategória
Érzékenység
0,92mV/A
Gyrt.
Frekvencia
DC ~ 180kHz
Sorozat
Linearitás
±0,5%
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
3,14V ~ 3,46V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
3µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C