HO 25-NP-0000
DigiKey raktári szám
398-1143-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HO 25-NP-0000
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 25A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 25A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HO 25-NP-0000 modellek
Kategória
Frekvencia
DC ~ 250kHz
Gyrt.
Linearitás
±0,5%
Sorozat
Pontosság
±1%
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
5V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
3,5µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C