HO 200-SW-0000
DigiKey raktári szám
398-HO200-SW-0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HO 200-SW-0000
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 200A
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 200A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul, egyutas
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HO 200-SW-0000 modellek
Kategória
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Gyrt.
Linearitás
±0,5%
Sorozat
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
31mA
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C