HLSR 20-SM/SP33
DigiKey raktári szám
398-1137-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLSR 20-SM/SP33
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 20A
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HLSR 20-SM/SP33 modellek
Kategória
Frekvencia
400kHz
Gyrt.
Linearitás
±0,5%
Sorozat
Pontosság
±1%
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
3,3V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
2,5µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Csatornák száma
1
Rögzítés módja
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
modul
Érzékenység
23mV/A