HLSR 10-SM/SP33
DigiKey raktári szám
398-1136-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLSR 10-SM/SP33
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 10A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 10A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HLSR 10-SM/SP33 modellek
Kategória
Frekvencia
400kHz
Gyrt.
Linearitás
±0,5%
Sorozat
Pontosság
±1%
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
3,3V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
2,5µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Csatornák száma
1
Rögzítés módja
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
modul
Érzékenység
46mV/A