GO 20-SMS/SP3 GO-SMS/SP3 áramérzékelő Fejlesztőlap érzékelőkhöz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GO 20-SMS/SP3 DEMO BOARD
DigiKey raktári szám
398-GO20-SMS/SP3DEMOBOARD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GO 20-SMS/SP3 DEMO BOARD
Leírás
EVAL BOARD FOR GO 20-SMS/SP3
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Interfész
analóg
Gyártó
LEM USA Inc.
Érzékenység
25mV/A
Sorozat
Tápfeszültség
3,135V ~ 3,465V
Csomagolás
Doboz
Beágyazott
No
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Érzékelő típusa
áramérzékelő
Felhasznált IC vagy alkatrész
GO 20-SMS/SP3
Érzékelési tartomány
20A