GO 20-SME/SP2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Allegro MicroSystems
Raktáron: 0
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, Zárt hurok Egyirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GO 20-SME/SP2
DigiKey raktári szám
398-GO20-SME/SP2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GO 20-SME/SP2
Leírás
CURRENT SENSOR HE/CL 20A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
76 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Linearitás
±0,3%
Gyrt.
Pontosság
±1%
Sorozat
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Ömlesztve
Válaszidő
2µs
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
26mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Csatornák száma
1
Polaritás
Egyirányú
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Rögzítés módja
Érzékenység
40mV/A
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Frekvencia
DC ~ 300kHz