GO 10-SME/SP3 GO-SME áramérzékelő Fejlesztőlap érzékelőkhöz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GO 10-SME/SP3 DEMO BOARD
DigiKey raktári szám
398-GO10-SME/SP3DEMOBOARD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GO 10-SME/SP3 DEMO BOARD
Leírás
GO 10-SME/SP3 DEMO BOARD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Interfész
analóg
Gyártó
LEM USA Inc.
Érzékenység
50mV/A
Sorozat
Tápfeszültség
3,135V ~ 3,465V
Csomagolás
Doboz
Beágyazott
No
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Érzékelő típusa
áramérzékelő
Felhasznált IC vagy alkatrész
GO 10-SME/SP3
Érzékelési tartomány
10A