FL 28000-SDBI300
DigiKey raktári szám
398-FL28000-SDBI300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FL 28000-SDBI300
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 28000A
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 28000A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú
Kategória
Kimenet
áram
Gyrt.
Érzékenység
0,38µA/A
Sorozat
Frekvencia
DC ~ 100kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Linearitás
±0,35%
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
12V ~ 24V
Mért jellemző
AC/DC
Válaszidő
4µs
Érzékelő típusa
Max. üzemi áram
290mA
Mért áram
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C