CZ200-080S
DigiKey raktári szám
903-CZ200-080S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZ200-080S
Leírás
RF EMI ABSORBERS 0.08"
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Abszorberek CoolZorb 200 X X 0,079" (2,00mm)
Kategória
Típus
Abszorberek
Gyártó
Laird Technologies EMI
Vastagság (összesen)
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C