A17556-040
DigiKey raktári szám
903-1633-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A17556-040
Leírás
RF EMI ABSORBING SHEET 18" X 18"
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF EMI Abszorber lap CoolZorb 600 18,000" (457,20mm) X 18,000" (457,20mm) X 0,040" (1,00mm)
Kategória
Hossz
18,000" (457,20mm)
Gyártó
Laird Technologies EMI
Szélesség
18,000" (457,20mm)
Sorozat
Vastagság (összesen)
0,040" (1,00mm)
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C