LI0402D121R-10
DigiKey raktári szám
240-2361-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
240-2361-1-ND - Vágott szalag (CT)
240-2361-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LI0402D121R-10
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 400mA 400mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LI0402D121R-10 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
400mA
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,020" (0,50mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,040" H. x 0,020" Sz. (1,01mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz