HZ0805B252R-10
DigiKey raktári szám
HZ0805B252R-10-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HZ0805B252R-10
Leírás
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 200mA 750mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
750mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
2.5 kOhms @ 100 MHz