HI2220R151R-10
DigiKey raktári szám
240-2429-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
240-2429-1-ND - Vágott szalag (CT)
240-2429-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HI2220R151R-10
Leírás
FERRITE BEAD 150 OHM 2220 1LN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 2220 (5650 metrikus) 5A 15mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HI2220R151R-10 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
15mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2220 (5650 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,136" (3,45mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,220" H. x 0,200" Sz. (5,59mm x 5,08mm)
Impedancia / frekvencia
150 Ohms @ 100 MHz