DM3312X101R-10
DigiKey raktári szám
240-2434-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
240-2434-1-ND - Vágott szalag (CT)
240-2434-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DM3312X101R-10
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 3312 (8531 metrikus) 10A 4mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
10A
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
3312 (8531 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,090" (2,28mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,335" H. x 0,120" Sz. (8,50mm x 3,05mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz