CM5441Z101B-13
DigiKey raktári szám
240-CM5441Z101B-13-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CM5441Z101B-13
Leírás
CMC 75A 2LN 100 OHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 100 Ohms @ 100 MHz 75A DCR
Kategória
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Névleges áram (max.)
75A
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,540" H. x 0,410" Sz. (13,72mm x 10,41mm)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,414" (10,52mm)