33P2098-0M0
DigiKey raktári szám
240-2773-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
33P2098-0M0
Leírás
FERRITE PLATE 53.30MM X 53.30MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ferrit lemez 2,098" H. x 2,098" Sz. (53,30mm x 53,30mm)
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Szűrő típusa
Ferrit lemez
Sorozat
Méretek
2,098" H. x 2,098" Sz. (53,30mm x 53,30mm)
Csomagolás
Doboz
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)