28B0339-000
DigiKey raktári szám
240-2293-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
28B0339-000
Leírás
FERRITE CORE 143 OHM SOLID 3.8MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tömör lengő Ferritmag 143ohm / 100MHz ID 0,150" átmérő (3,80mm) OD 0,339" átmérő (8,60mm) Hossz 0,394" (10,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
28B0339-000 modellek
Kategória
Impedancia / frekvencia
143ohm / 100MHz
Gyártó
Laird-Signal Integrity Products
Anyag
28
Sorozat
Belső méretek
0,150" átmérő (3,80mm)
Csomagolás
Tasak
Külső méretek
0,339" átmérő (8,60mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lengő
Típus
Kerek
Hossz
0,394" (10,00mm)