C14-C132-15-2F
DigiKey raktári szám
5073-C14-C132-15-2F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C14-C132-15-2F
Leírás
C14 - 2C13 SPLIT POWER CORD, 15A
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,00' (609,6mm) tápkábel fekete IEC 320-C14 To IEC 320-C13 (2) SJT
Kategória
Vezeték típusa
SJT
Gyártó
L-com
Vezetékméret
14AWG
Csomagolás
Tasak
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz
2,00' (609,6mm)
Kialakítás
Apa tüskék (kések) - anya aljzatok (rekeszek)
Szín
fekete
1. csatlakozó
IEC 320-C14
Névleges feszültség
250V
2. csatlakozó
IEC 320-C13 (2)
Névleges áram (Amper)
15A
Áramvezetők száma
3
Üzemi hőmérséklet
105°C