ACM-C4-N10Q6-LC
DigiKey raktári szám
5073-ACM-C4-N10Q6-LC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM-C4-N10Q6-LC
Leírás
AC PEM C14 1.0MM PANEL SNAP-IN
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hálózati tápcsatlakozó Dugaszolóaljzat, Apa pengék IEC 320-C14 panelre szerelhető, bepattintós
Kategória
Kapcsoló tulajdonságai
No Breaker/Switch
Gyártó
L-com
Biztosítéktartó
No
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,40mm x 19,80mm
Csatlakozási szabvány
IEC 320-C14
Lemezvastagság
0,039" (1,00mm)