TG035QVLQAANN-GN00
DigiKey raktári szám
73-1388-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG035QVLQAANN-GN00
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT WHITE 3.5"
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul Közvetett fehér TFT - monokróm párhuzamos, 8bit, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategória
Kijelző mérete
70,56mm Sz. x 52,92mm M.
Gyártó
Kyocera International, Inc.
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
320 x 240 (QVGA)
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
párhuzamos, 8bit, SPI
Kijelző típusa
TFT - monokróm
Színskála
fehér
Kijelzési mód
Közvetett
Pontok közötti távolság
0,07mm Sz. x 0,22mm M.
Képernyőátló
3,5" (88,90mm)