W3F35X8W01-U250D3B0C
DigiKey raktári szám
478-W3F35X8W01-U250D3B0C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3F35X8W01-U250D3B0C
Leírás
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH FPC AN
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U.FL ragasztós
Kategória
Antenna típusa
Lapos tapasz
Gyártó
KYOCERA AVX
Sávok száma
2
Sorozat
Reflexiós veszteség
-15dB, -10dB
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
2,3dBi, 5dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 250mm
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Végződtetés
U.FL
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,44GHz, 5,5GHz
Max. magasság
0,004" (0,10mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz