W2H13C1048AT1A
DigiKey raktári szám
478-5489-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-5489-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-5489-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
W2H13C1048AT1A
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.1UF 25V 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF Átvezető kondenzátor 25V 2 A 150mohm 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kategória
Áram
2 A
Gyártó
KYOCERA AVX
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.1 µF
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Tűrés
-20%, +50%
Max. magasság
0,045" (1,14mm)
Névleges feszültség
25V