W2F15C2238AT1F
DigiKey raktári szám
478-2236-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-2236-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-2236-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
W2F15C2238AT1F
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805
Részletes leírás
0.022 µF Átvezető kondenzátor 50V 300 mA 600mohm 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kategória
Áram
300 mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
600mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kapacitás
0.022 µF
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm)
Tűrés
-20%, +50%
Max. magasság
0,045" (1,14mm)
Névleges feszültség
50V