W2F11A2218AT1F | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | W2F11A2218AT1F |
Leírás | CAP FEEDTHRU 220PF 100V 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 220 pF Átvezető kondenzátor 100V 300 mA 600mohm 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Áram 300 mA |
Gyártó KYOCERA AVX | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 600mohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Hőmérsékleti koefficiens C0G, NP0 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus átvezetéses | Tokozás 0805 (2012 metrikus), 4 NYÁK kontaktus |
Kapacitás 220 pF | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,01mm x 1,25mm) |
Tűrés -20%, +50% | Max. magasság 0,045" (1,14mm) |
Névleges feszültség 100V |